imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Jak vytvořit soubor pro kalendář v aplikaci Calendar


Pokud chcete někoho pozvat na událost přes e-mail, sdílet kalendář nebo nahrát událost na webovou stránku, postupujte podle kroků v článku.

Na některých stránkách lze občas vidět integrovanou možnost přidat událost do svého kalendáře. Stačí tak stáhnout a otevřít daný soubor, zvolit vybraný kalendář a je to, událost se do něj zapíše se všemi potřebnými detaily.

Jestliže chcete být moderní pořadatel a umožnit návštěvníkům obdobně snadno přidat událost do jejich kalendářů, vytvoření těchto souborů není nic složitého. Dokonce lze .ics soubor vytvořit několika způsoby:

  1. Pokud se již událost nachází ve vašem kalendáři, stačí ji z něj přetáhnout kamkoliv na plochu (nebo do Finderu). Systém v rámci procesu sám vytvoří .ics soubor.
  2. Pokud chcete sdílet celý kalendář se všemi jeho prvky, otevřete aplikaci Calendar, zvolte menu File v horním menubaru a jděte do nabídky Export. Systém vytvoří .ics soubor do zvoleného adresáře.
  3. Pokud byste raději vytvořili událost od začátku, kterou si nechcete do kalendáře přidávat, naleznete na internetu celou řadu možností, například tuto. Jednoduchá a skvělá!

Vytvořené soubory stačí nahrát na vaši stránku nebo sdílet mezi pozvané osoby.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!