imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Jak vytvořit úžasný wallpaper na základě vaší polohy


V průběhu let jsme s vámi sdíleli mnoho různých tapet. Zde je jedna speciální, kterou si můžete přizpůsobit podle své polohy.

Kolik lidí, tolik názorů. Někteří mají rádi vlastní tapety Applu a někteří ty, které byly inspirovány samotnou společností. Někteří mají raději tmavá témata, jiní světlé obrázky. Následující tip je pro ty, kteří milují minimalistická řešení.

Tým Alvara Carta vytváří obrazy a plakáty založené na mapách různých lokalit po celém světě. Nyní tuto myšlenku použili v online generátoru.

S generátorem Alvara Carta si vyberete místa náhodně nebo to, na které se nacházíte. Služba bohužel není založena na mapách Applu ani na Google, používá OpenStreetMaps. Může se stát, že při vyhledávání menších vesniček budete mít problémy.

Vytvoření tapety:

  • Otevřete webovou stránku
  • Zvolte pole Map Location pro vyhledávání vlastního umístění nebo stiskněte tlačítko „Random“ pro náhodný výběr
  • Přesunutím kurzoru na obrázek telefonu můžete mapu přetáhnout do požadované polohy
  • Můžete si vybrat ze čtyř různých barevných variant: černá, tmavě šedá, světle šedá a terakotová
  • A také si můžete vybrat vhodné rozlišení od iPhonu 5 až do iPhone X.

Pokud jste vše nastavili, stiskněte modré tlačítko „Generate“ ve spodní části, uložte a přepošlete novou tapetu do zařízení.

 

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.