imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

beats

Jak zjistit stav baterie u Bluetooth zařízení


Díky propojení produktů Applu můžete snadno zkontrolovat úroveň nabití baterie propojených zařízení, jako jsou AirPods a další. Pokud jste ve světě Applu noví, je tento článek přesně pro vás.

Apple vyvinul čip W1 pro všemožné Bluetooth technologie. Prvně byl představen v roce 2016 ve sluchátkách AirPods. Čip zajišťuje dokonalou spolupráci mezi audio zařízeními a iPhonem, iPadem nebo Apple Watch.

iphone

S příchodem iOS 11 se přidaly další zařízení s čipem W1 jako Apple Pencil. Stav baterie připojeného zařízení můžete snadno zkontrolovat na svém telefonu, tabletu nebo hodinkách. Níže se podíváme, jak zjistit stav baterie na různých zařízeních.

apple watch

Jak zobrazit stav baterie na Apple Watch

  1. Probuďte hodinky.
  2. Přejeďte po displeji zdola nahoru.
  3. Tapněte na tlačítko zobrazující procenta baterie.

Apple Watch zobrazí propojená zařízení k iPhonu nebo přímo k Apple Watch.

Jak zobrazit stav baterie na iPhonu a iPadu

Stejný postup platí pro iPhone i iPad.

  1. Otevřete Widgety.
  2. Tapněte na „Upravit“
  3. Přidejte položku „Baterie“

Díky tomu můžete sledovat úroveň nabití baterie sluchátek, ale také Apple Pencil a Apple Watch.

airpods

Jaká audio zařízení obsahují čip W1?

Momentálně obsahují tento čip ze sluchátek pouze AirPods. Nicméně jím budou osazeny také sluchátka Beats X, Powerbeats 3 a Beats Solo 3.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.