imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

skrá aplikace app store

Jak zobrazit skryté aplikace v App Storu


S příchodem iOS 11 byl kompletně předělán design a základní funkce App Storu. Nutno dodat, že k lepšímu. Při hledání řešení na zmíněný problém v nadpisu jsme narazili na zajímavý fenomén. Dnes se podíváme, zda je možné skryté aplikace v App Storu opětovně zobrazit.

Pokud vám z nějakého důvodu přestala vyhovovat dříve zakoupená aplikace, můžete se jí v seznamu zakoupených aplikací snadno zbavit. Stačí otevřít App Store, v pravém horním rohu vybrat svůj účet a zobrazit seznam zakoupených aplikací. Přejetím nad každou položkou doleva se zobrazí možnost Hide.

skrá aplikace app store

Naprosto jednoduché. Když jsme ale sbírali informace o nepodporovaných aplikacích, napadla nás otázka, jak skryté aplikace opětovně zobrazit? Odpověď je jednoduchá, nejde to. Alespoň pokud jste prováděli v posledních letech pravidelné aktualizace.

iOS žádnou takovou možnost nenabízí. Před tím jste k tomu museli využít iTunes. V záložce App Store byla samostatná sekce se skrytými aplikacemi. V ní byly zobrazeny všechny zakoupené a posléze skryté aplikace, které šlo opětovně zobrazit. Nicméně s příchodem iTunes 12.7 a nejnovější verze macoS High Sierra tyto možnosti naprosto zmizely.

skrá aplikace app store

Nikdo netuší, proč se vývojáři Applu k tomuto kroku rozhodli. Musíme si tedy zvyknout, že co je jednou skryté, už nikdo neodkryje.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.