imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Jak zrušit automatické přehrávání videí v aplikaci YouTube


Někteří uživatelé mají možná tuto funkci rádi, pro většinu se ale jedná o nejotravnější věc na světě. My vám ukážeme, jak automatické přehrávání videí v aplikaci YouTube vypnout.

Tato funkce je v mém seznamu nejhorších digitálních prohřešků druhá hned za pop-up okny. Zejména pak, když ještě video doprovází zvuk. Ačkoliv většina prohlížečů automatické přehrávání automaticky blokuje, několik aplikací to neřeší. Jednou z nich je YouTube. Naštěstí se v ní dá funkce vypnout.

V případě YouTube jsou k dispozici dva typy automatického přehrávání. Jedno je pro videa na domácí obrazovce a druhé pro další videa v seznamu při přehrávání.

Obě možnosti lze snadno vypnout:

  • otevřete aplikaci YouTube,
  • klepněte na svůj profil,
  • přejděte do Settings,
  • v sekci Autoplay obě možnosti deaktivujte.
iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!