imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Je neuvěřitelné, co s kamerou iPhonu Xs dovedete


Dorazila k nám první reklama na čerstvě představenou vlajkovou loď. Protagonistou jsou záběry pomocí iPhonu Xs, v hlavní roli je kamera. Penečku, s trochou kreativity dokážete neuvěřitelné věci!

Přestože bylo zatím jen relativně málo lidí, kteří mohli kameru na novém iPhonu vyzkoušet, snaží se nám Apple pomocí krátkého klipu už dopředu vysvětlit, jak skvělé fotky a videa dokážete s novým telefonem pořídit.

Tentokrát nás přesvědčil…

Applu trvalo asi minutu a půl, než nás přinutil mít bradu na zemi. S nadšením jsme sledovali displej, kde nás ohromovaly záběry, které správné ruce s telefonem dovedou. Ano, kreativita je zde hlavní. Jde podle našeho názoru o jednu z nejnápaditějších reklam na iPhone vůbec. Vidíme zde řadu krásných a barevných chemických experimentů ve zpomaleném čase 4K 60fps nebo v timelapse.

Musíme dodat, že za těchto podmínek natáčela skvělé záběry i předcházející zařízení. Nicméně nás Apple touto reklamou přesvědčil o tom, že nové telefony chceme a nemůžeme se dočkat, až se nám iPhone Xs dostane do rukou i v České republice.

Jestliže jste o koupi přesvědčeni také, neváhejte a přihlaste se zde, ať jste mezi prvními u nás.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.