imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Je to oficiální! Našli jsme nejlepší emoji všech dob


Za nového šampiona můžeme děkovat iOS 12.1, se kterým dorazilo 158 aktualizovaných emoji. Přichází „obličej s křivýma očima a křivou pusou aka Woozy Face“.

Na téma emoji jsme položili několik otázek: K čemu jsou? Jsou (ne)užitečné? Jsou otravné? Jsou důvodem toho, že v displeji není zabudovaná čtečka otisků prstů? A tak dále a tak dále. Nicméně věřím, že nyní už můžeme tuto debatu konečně uzavřít. Emoji vyhrávají, tak to je, nadešel čas se vzdát.

Zde přichází TO emoji: „obličej s křivýma očima a křivou pusou“. Pokud toto neospravedlňuje existenci emoji, pak už nic. Voilà:

Od této chvíle se můžete vyhnout studu za podivnou opileckou sms díky jediné emoji. Už nemusíte nic vysvětlovat a hledat horší a horší výmluvy. Stačí vzít telefon, poslat Woozy Face a je to.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.