imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Jony Ive představuje Mac Pro v novém videu


Na Keynote mi scházel Jony Ive, zejména během představení nového Macu Pro. Bylo by skvělé, kdyby zařízení, které má několik přezdívek a zcela mimořádný design, představil hlavní designér Applu.

Apple měl evidentně stejný názor, a i když to není přímo z Keynote, na oficiálním YouTube kanálu je nové 5minutové intro video s nebeským hlasem Jonyho Ivea.

Navržen a vytvořen tak, aby umožňoval široký rozsah použití a prakticky neomezené možnosti přizpůsobení. Naše zaujetí užitečností a funkčnostní definuje design Mac Pro, – říká Ive v klipu.

Video, které bylo natočeno v 60fps, ukazuje nové Macy Pro a Pro Display XDR ze všech možných úhlů. Ve velmi příjemném videu se k Ivemu připojil Dan Riccio, senior viceprezident pro hardwarové inženýrství Applu.

Jediná otázka pro mě zůstává: co Apple myslel původním poměrem stran? Možná, že chce, abyste se na toto video dívali na 3 XDR displejích spojených v řadě?

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!