imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Kanye West chce, aby Apple Trumpovi postavil prezidentské letadlo


Marketingový génius a performer se rozhodl prezidenta obdarovat svým vynálezem, který pojmenoval jako „iPlane One“. A jde jen o jednu část z velkého plánu.

Kdo by náhodou Kanyeho Westa neznal, jde o amerického cembalového umělce (který nedávno přestal být Kanyem a přejmenoval se na YE [jako Ježíš]), jenž měl trochu těžký den. Ten začal návštěvou prezidenta Trumpa, kterého často zmiňuje.

Šlo o tak vzácnou událost, že YE nemohl dorazit bez dárku. Namísto klasického „dám vám jednu podepsanou desku“ přinesl něco mnohem zajímavějšího – je vidět, že je stále umělcem, kterému kreativita proudí krví. Přinesl plán! Plán iPlane One.

iPlane One není nic menšího než nástupce prezidentského letounu Air Force One. Lítá na vodík, což zatím není fungující technologie. Kdo jsme ale my, abychom zpochybňovali plány velkého YE. Kanye je však pouze návrhář, všechnu práci pak přenechává dalším:

„Přinutíme Apple – americkou firmu – aby na tomto letadle pracovala.“

Po setkání neztrácel čas a vše připravil. Objevil se v Apple Storu v Georgetownu. Tedy neobjevil, přiřítil se. Pan Umělec jednoduše vyskočil na jeden z dřevěných stolů (naštěstí YEEZY nemohou být špinavé) a začal příběh vyprávět lidem v obchodě.

Příběh byl o čepici, kterou ručně upravil pro Trumpa. Exkluzivní kšiltovka má ze sloganu „Make America Great Again“ vynechané poslední slovo. Protože to znamenalo neúctu k černochům v Americe. (Stejně jako všechny éry historie USA.)

Následně seskočil ze stolu, udělal několik selfíček s ohromeným davem a scénu opustil se slovy, že jede do Afriky.

Zajímavost na konec: Jestliže jste někdy váhali o tom, že je Kayne skutečným géniem, stačí se podívat na passcode jeho iPhonu. Jak asi tušíte, pravý génius má totiž: 000000

Zdroje: The Verge 1, 2

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.