imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

keynote live

Keynote Live – prezentace pro všechny


Tato funkce nás naprosto dostala. Keynote Live je služba, která umožňuje komukoliv na světě sledovat vaši prezentaci na počítači, telefonu nebo tabletu. Pojďme se podívat, jak to celé funguje.

Nedávno jsme objevili další z řady neskutečně užitečných funkcí ekosystému Applu. Dnes si představíme Keynote Live.

keynote live

Všechni, kterým jsme tuto funkci ukázali, byli naprosto uchvácení. Rozhodli jsme se ji tedy ukázat i vám.

Je vážně jednoduchá. Sledování prezentací obvykle znamená sedět v místnosti a sledovat projekční plátno, nehledě na to, zda je doopravdy vidět, nebo ne. Jestliže není, pak nastává ta správná chvíle pro Keynote Live. Díky ní totiž můžete sledovat probíhající prezentaci přímo na svém zařízení a funkce navíc podporuje více platforem.

keynote live

Svou prezentaci můžete se světem sdílet následovně:

  1. Otevřete svou prezentaci na Macu, iPadu, iPhonu nebo PC přes iCloud.com.
  2. V pravém horním rohu klikněte na ikonu „…“.
  3. Tapněte na „Use Keynote Live“.
  4. Tapněte na „Invite Viewers“. Tím můžete sdílet prezentaci přes AirDrop neb zkopírovat odkaz a poslat ho účastníkům.
steve jobs

Heslo ke své prezentaci můžete nastavit pod záložkou More Options. Díky této možnosti může vaši prezentaci sledovat kdokoliv přes jakékoliv zařízení. Nyní už stačí se svou prezentací jen úspěšně začít. Berte ovšem na vědomí, že průběh prezentace na zařízeních vašich posluchačů bude o několik sekund opožděná.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.