imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Kéž bychom mohli být stejně styloví, jako je plešaté emoji


Je nejčastěji sdílené, lajkované a retweetované emoji ze všech. Překonal i emoji jménem Woozy Face, což už je velký úspěch. Přichází nová emoji…

Emojipedia byla tak hodná, že připravila statistiku o nejnovějších emoji a jejich popularity na Twitteru od spuštění na konci října. K čemu vám to bude? Díky výsledkům nebudete jedni z konzervativních stařečků a nebudete používat emoji, jež už nejsou in. MUSÍTE upgradovat svou sadu a schopnosti.

Našeho favorita, Woozy Face 🥴, předskočilo emoji plešaté ženy 👨‍🦲. Zdá se, že plešatění je vážnějším sociálním problémem než pití alkoholu. Na třetím místě máme „usměvavý obličej se třemi srdíčky“ 🥰a čtvrtou příčku obsazuje další zajímavost. „Chodidlo“ 🦶. No, je to lepší než noha🦵, kterou si můžeme snadno označit jako nejbizarnější emoji v historii.

Když dojde na jídlo a sekci zvířat, na prvním místě máme „mango“ 🥭, ale neměli byste se bát ani za „cupcake“ 🧁. Mezi zvířaty vedou „mýval“ 🦝 a „lama“ 🦙. Jestliže tak máte ve svém repertoáru „páva“ 🦚nebo „hrocha“ 🦛, měli byste začít přemýšlet o důchodu.

To je ze světa emoji vše, zůstaňte v kurzu a nebuďte out!

Zdroj: Emojipedia

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.