imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

iphone koncept

Koncept iPhonu s trojitým fotoaparátem


Co se nových iPhonů týče, představa o jejich provedení se různí. Mistři konceptů nás ovšem nenechávají na holičkách a přináší nové a nové vyobrazení.

Jako každý rok kolují internetem zaručené a méně zaručené zprávy o nových iPhonech. Humbuk sice letos není tak velký jako loni před představením iPhonu X, to ale ještě nebrání ve vznikání více či méně zdařilých konceptů.

iphone koncept

Jedná se pouze o ilustraci a je takřka naprosto jisté, že příští iPhone takto vypadat nebude. Je ale určitě zajímavé se podívat, jak by vypadat mohl, kdyby na místě Jonyho Iva seděl někdo jiný. Dnešním šéfem designu je Muhsin M. Balaal Auckburaully, designer pro DBS Designing, který představuje svůj koncept tříokého iPhonu.

Na zadní straně naleznete hned tři čočky. Dvojitý fotoaparát umí dvojnásobný optický zoom a tři fotoaparáty umí zoom až pětinásobný. Tento koncept ovšem nikdy neožije.

Pokud vás koncepty zajímají, podívejte se například na Series 4 Apple Watch a Apple sluchátka, bizarní zahnutý iPhone, iPhone SE Plus (ve dvou různých verzích), MacBook Pro bez klávesnice anebo iOS 12 zaměřené na hudbu.

Zdroj: Cult of Mac

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.