imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Koncepty všude, kam se podíváme


A nápad z titulního obrázku není jedním z nich. Neuběhne snad jediný týden, kdy by se na internetu neobjevily nádherné koncepty, z nichž nejednomu fanouškovi spadne brada. Máme tu červený iPhone X, Apple Watch s větším displejem nebo nové nápady na sluchátka od Applu.

Milujeme koncepty. Přestože víme, že prakticky žádný z nich nebude odpovídat finálnímu projektu, přístup jednotlivých tvůrců nás často překvapí. Nedávno jsme viděli návrh sluchátek, nyní přichází další várka s logem Applu a Siri.

Přestože sami nejsme přesvědčení, že bychom něco takového nosili, myšlenka perfektních sluchátek s čistým designem HomePodu je něco krásného. Konceptu navíc nahrává fakt, že Apple je stále blíže vytvoření vlastního produktu. To nakonec díky obrovskému úspěchu AirPods není překvapení, stále jde o jasnou jedničku na trhu mezi bezdrátovými sluchátky. Uživatelé je díky jednoduchému a intuitivnímu ovládání milují.

Nyní se můžeme posunout k něčemu mnohem realističtějšímu. Apple nedávno představil (PRODUCT)RED verzi iPhonu 8, který bude brzy k dostání. Červený model je také velkým úspěchem, uživatelé na rudý iPhone nedají dopustit. iPhone X však v této barvě dostupný nebude. Zatím.

Koncepty červeného iPhonu X dorazily brzy. Je skutečně zajímavé, jak by Apple k představení produktu přistoupil, pokud by na něj skutečně došlo.

V neposlední řadě tu máme Apple Watch s větším displejem. Nedávno jsme popisovali, co iPhone X od Apple Watch zdědil – nechyběl design ani technologie. Stejně by to však mohlo pro další generaci Apple Watch fungovat i naopak. Větší displej a zaoblené hrany by byly skvělé.

Co vy, pořídili byste si je?

Zdroje: Cult of Apple 1, 2, 3

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.