imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Kontrolujte na Macu stav baterie svých Bluetooth zařízení


Vedle iOS a Apple Watch můžete kontrolovat úroveň nabití svých Bluetooth produktů od Applu i na Macu.

Před několika dny jsme měli článek o tom, jak zobrazovat stav nabití na různých zařízeních připojených skrz Bluetooth. Bavili jsme se o Apple Pencil, AirPods a dalších. Tuto možnost naleznete i na Macu, stejně jako předtím však nevidíte kompletně celý ekosystém, ale jen příslušenství připojené přímo k počítači. Mezi ně patří třeba Magic Mouse nebo sluchátka Beats s čipem W1.

Ke stavu se lze dostat několika způsoby. Své audio příslušenství můžete zkontrolovat v iTunes, je tu však místo, kde najdete všechno pohromadě. V horní liště máte ikonku pro Bluetooth. Vyberte kterékoliv z připojených zařízení, klikněte na něj a jednoduše se na stav baterie podívejte. Jestliže ikonku nevidíte, jděte do Předvolby systému > Bluetooth a zvolte Zobrazit Bluetooth v řádku nabídek.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.