imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Krásné koncepty iOS 13


Na začátku června, což už je jen pár měsíců před námi, představí Apple svůj nový iOS. Do té doby tu máme detailní a uvěřitelný koncept…

Za aktuální obrázky můžeme poděkovat designérovi Leo Valletovi. Vallet nepálí vedle, v konceptu zhmotnil řadu funkcí, po kterých uživatelé dlouhou dobu baží. Jasně, nechybí ani několik věcí, které ve světě iOS jen těžko uvidíme.

Základním elementem je pochopitelně Dark Mode, máme tu však i elegantní přepínač hlasitosti, podpora Bluetooth myší na iPadu, automaticky aktivovaná služba Find my iPhone a řada dalších. Vše by bylo dostupné pro uživatele iPhonu 6 a novějších.

Podle nás jde o jeden z nejkrásnějších konceptů, které jsme v souvislosti s iOS 13 viděli. Jestliže se líbí i vám, můžete začít tvůrce sledovat na Behance.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.