imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

apple sluchátka

Kuo: Apple chystá high-endová sluchátka


Ne, nemluvíme o Beats. Mluvíme o produktu pod vlastní značkou. Lepší zvuk, vyšší cena, uzavřený design. Už se těšíme!

Analytik KGI Ming-Chi Kuo oznamuje další vzrušující věc. Kromě toho, že potvrzuje slova svého „kolegy“ Marka Gurmana o druhé generaci AirPods, předpovídá také zhmotnění dlouholetého snu. Nejdříve ale ta nudnější čast:

Hlavní novinkou modernizovaných AirPods bude podle nás bezdrátové nabíjení a aktualizovaný čip W1.

airpods

Toto prohlášení se shoduje s Gurmanovou předpovědí funkce „Hey Siri“ poháněnou právě čipem W1. Analytik Bloombergu navíc přidává ještě voděodolnost.

Musíme dodat, že blog Macotakara potvrdil tvrzení Apple Postu o příchodu nabíječky AirPower, která by mohla přijít už v březnu. Jeví se tedy logické, že se v příští generaci AirPods nový způsob nabíjení opravdu objeví.

A nyní k té zábavnější části…

Apple chystá vlastní, high-endová, uzavřená sluchátka s úplně novým designem, ale stejně tak příhodná jako AirPods s ještě lepší kvalitou zvuku. Prodej by měl odstartovat nejdříve ve 4. kvartále 2018. Hlavními dodavateli budou Primax a SZS. Věříme, že po AirPods a HomePodu předvede Apple také high-endová uzavřená sluchátka, kterými doplní svou stávající hudební sestavu. Partnery nového produktu budou dodavatelé Primax a SZS. Primax bude díky zkušenostem s akustickou technologií přijímat objednávky na výrobu a SZS se pravděpodobně stane exkluzivním, nebo hlavním dodavatelem kovových součástek. Nová sluchátka budou dražší než AirPods […].

apple sluchátka

Představení takových sluchátek pod vlastní značkou je podle nás naprosto rozumná volba. AirPods jsou značně oblíbená a podle některých se jedná o jeden z nejlepších produktů Applu, proč tedy na úspěch nenavázat?

HomePod navíc potvrzuje, že Apple umí s kvalitou zvuku pracovat. Nic mu tedy nebrání, aby prorazil i na trhu těch nejlepších sluchátek.

Zdroj: MacRumors

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!