imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

iphone x

Kuo: nové iPhony by mohly dorazit v duhových barvách


Známý a důvěryhodný analytik tvrdí, že nové iPhony tak drahé nebudou a mohli bychom se dokonce dočkat Dual SIM a úplně nových barev.

Ming-Chi Kuo ve své poslední zprávě zveřejňuje další informace a detaily o letošních iPhonech. A začíná velmi pozitivně. Podle něj by mohl letošní dražší 6,5” OLED iPhone X Plus stát stejně jako loňský iPhone X, tedy zhruba 1000 dolarů. Menší bráška, následovník iPhonu X by tedy mohl být ještě o něco levnější. Větší model by mohl dokonce dorazit v Dual SIM provedení.

iphone x
Takto mohl vypadat iPhone X ve zlaté barvě.

To nejzajímavější ale teprve přijde. Podle Kua by kromě stávajících barev mohly dostat dva OLED modely zlatý odstín, který byl již testován u iPhonu X. Nejlevnější 6,1” model by mohl být dostupný dokonce ve všech duhových barvách.

Kuo zmiňuje celkem 5 různých odstínů: šedou, bílou, modrou, červenou a oranžovou. V případě šedé a bílé by se mohlo jednat o aktuální Vesmírnou šedou a stříbrnou, červená by se pak mohla rovnat řadě modelů (PRODUCT)RED. Dvě úplně nové barvy jsou ovšem zahaleny tajemstvím. Modrá se sice představila již u iPhonu 5c, ale oranžovou na sobě ještě žádný produkt Applu neměl.

iphone 5c

Tak uvidíme…

Zdroj: 9to5Mac

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!