imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

macbook

Kuo prozradil aktuální plány Applu


Ming-Chi Kuo je zpět a s ním i jeho věrní ptáčkové z řad dodavatelů. Ani tentokrát neváhal a prozradil nám, co můžeme od Applu v blízké budoucnosti čekat.

Když Kuo odešel z KGI Securities, trochu jsme se obávali, že nás fenomenální prorok přestane informovat o všemožných plánech Applu. To se naštěstí nestalo. Analytik totiž nastoupil k TF International Securities. Ve své včerejší zprávě, ve které slavil svůj návrat, nás zahltil informacemi, které potvrzují Gurmanovy odhady z minulosti:

  • V roce 2019 přijdou úchvatné změny ve výběru iPhonů. Více informací na toto téma bude mít v září/říjnu.
  • LCD zařízení se podle něj bude prodávat více než OLED, i v roce 2019.
  • V druhé polovině roku 2018 dojde kromě iPhonů k uvedení následujících zařízení: iPad s Face ID, levnější MacBook Air a nové modely Apple Watch s větším displejem.
ipad
  • 6,1” iPhone dorazí na pulty obchodů v září, ačkoliv masová výroba nezačne dřív než u modelů s OLED. Všechny tři modely by tedy měly být dostupné od září.
  • 6,1” iPhone přesvědčí mnohem více lidí ke koupi nového telefonu, jelikož bude umět všechno, co umí iPhone X, ovšem cenovka bude začínat někde na 600-700 dolarech.
  • Na téma konkurence Applu se Kuo vyjádřil následovně: „Na high-end trhu je opravdovou konkurencí Applu on sám, což znamená, že musí uvádět nové modely, které budou dostatečně lákavé k nahrazení těch předchozích. Pomalý růst iPhonu z posledních let přisuzujeme nedostatečné poptávce po nových modelech počínaje iPhonem 6.“
  • Apple je stále jedním z hlavních inovátorů celého technologického sektoru a své pozice využívá větším počtem inovací na poli rozšířené reality.
iphone

Na tyto předpovědi jsme vážně zvědaví a těšíme se na ně.

Zdroj: MacRumors

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!