imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Kuo: V roce 2018 možná dorazí nová řada AirPods


Přestože byla dodávka bezdrátových sluchátek stabilizována, přišel analytik KGI Securities s informací, že v se možná v příštím roce dočkáme nové série.

Podle informací Ming-Chi Kua se blíží druhá generace sluchátek AirPods, měla by dorazit ve druhé polovině příštího roku. Dle všeho se zvenku nic moc nezmění, dovnitř však dorazí nová quartzová součástka, jejíž funkci zatím neznáme. Nevíme přesně, jestli tu bude další vývoj nebo změna designu bezdrátových sluchátek od Applu.

Na druhou stranu se potvrzuje, že dodavatelem sluchátek zůstane tchajwanská společnost Inventec a její partneři Unitech, Compeq, TXC a HLJ. Vše snad již pojede lépe než minulý rok. Dle všeho se příští rok zdvojnásobí výrobní kapacity, což znamená něco kolem 28 milionů vyrobených kusů.

Jak potvrzují data z posledních dní, poptávka po nejpopulárnějším příslušenství od Applu se během vánoční sezony opět zvedla, jde možná o vůbec nejoblíbenější vánoční technologický dárek.

Vedle nové quartzové součástky by mělo být důležitou novinkou i bezdrátové nabíjení s podporou technologie Qi. AirPods by tak doplnily exkluzivní tým spolu s iPhonem 8, iPhonem 8 Plus, iPhonem X a Apple Watch. Vše by mělo být podle dostupných materiálů možné nabíjet přes AirPower, ostatně už při představení technologie jsme sluchátka na speciální nabíječce viděli.

Zdroj: 9to5mac

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!