imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Lady Misaki, japonský dekorovaný náklaďák | Natočeno na iPhone


Jedna z nejzajímavějších reklam „Natočeno na iPhone“ se nedávno objevila na YouTube Applu. Japonsko, naleštěný náklaďák, příběh a pochopitelně iPhone dělající krásné noční záběry.

Slyšeli jste někdy o japonské subkultuře, kdy si lidé dekorují své pojmenované nákladní vozy těmi nejzajímavějšími způsoby? Já taky ne, nicméně je příjemné vědět o našem světě další drobnost.

V nedávném videu, za kterým stojí Kazuya Sekina, vypráví řidič náklaďáku příběh o svém vozu jménem Lady Misaki a o jejich subkultuře. Krásný vizuální styl a odpovídající hudba skutečně ukazují krásy tohoto světa. Zde je reklama, která je do jisté míry i krátkým dokumentem:

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.