imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Keynote na WWDC se bude konat 3. června


Apple rozeslal pozvánku na veřejnou Keynote letošní konference pro developery. Co můžeme na akci očekávat?

WWDC je každoroční konference vývojářů Applu, na které je pozváno přes 5 000 developerů z celého světa. Apple zde uvádí připravované operační systémy a svoje vize. Letos očekáváme iOS 13, macOS 10.15, watchOS 6 a tvOS 13.

Tato akce je určená především pro vývojáře a hlavním tématem je tedy software, nicméně během Keynote Apple také představil různé aktualizace hardwaru. To by mohlo být pro běžného diváka zajímavější. Uvidíme!

V kuloárech se zmiňuje příchod nové verze Mac Pro, který nebyl už dlouho aktualizován, a vlastní špičkový 6K monitor Applu. Nejdůležitější cílovou skupinou těchto vysoce nákladných zařízení mohou být firemní a profesionální uživatelé.

Živý stream události začíná v 6:00 hodin středoevropského času 3. června. Zůstaňte na příjmu!

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.