imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Letošní Vánoce překonaly všechny rekordy počtu aktivací iPhonů


Minimálně v USA a Kanadě, jak v oběžníku informoval Tim Cook všechny své zaměstnance.

Dopis má být doplněním včerejší zprávy, kterou Tim Cook připravil pro investory. Nejdříve informoval o tom, proč má Apple méně úspěšný kvartál, nyní CEO společnosti promluvil k zaměstnancům s dobrou zprávou.

V USA a Kanadě byl ustaven nový rekord aktivací iPhonů na Štědrý den.

Tim Cook může být alespoň po této stránce spokojený, bohužel jsme se však nedočkali žádných informací o konkrétních počtech prodejů či bližší zprávě, jak byly zastoupeny jednotlivé modely. Nedokážeme tak říct, jestli za úspěchem stála velká poptávka po iPhone XS, nebo se prodalo nejvíce zlevněných telefonů. Rozhodně však není důvod, abychom byli zbytečně skeptičtí.

Cook také doplnil, že výsledky v Číně nejsou úplně nejlepší, ale na klíčových trzích (jako jsou Evropa, Mexiko, Kanada a USA) byl nárůst velký. Ani v Asii přitom obecně není problém, v posledním kvartálu se skvěle dařilo ve Vietnamu a Jižní Koreji.

Jestliže chcete vidět celý dopis v angličtině, klikněte sem.

Zdroj: MacRumors

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!