imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Luxusní edice už existuje, co ale AirPods 2?


Přestože se objevuje spousta spekulací kolem AirPods 2, často si navzájem odporují. Kdo netrpělivě čeká na novou verzi sluchátek, může sáhnout po luxusní verzi za 14 000 Kč…

Nedávno se opět začala vynořovat spousta spekulací ohledně AirPods 2 a AirPower. Většina z nich nepochází z věrohodných zdrojů, pár z nich už však vypadá věrohodněji. Tentokrát se přímo vylučují.

Jako první přišli redaktoři OnLeaks. Podle jejich zdrojů Apple vydá nové AirPods zvlášť. Nejdřív má americká firma v březnu představit bezdrátové pouzdro. Spolu s ním pak bezdrátovou nabíječku, jelikož produkty patří k sobě. A protože bude nabíjecí pouzdro kompatibilní s první generací AirPods, proč by jej nezačali prodávat zvlášť?

OnLeaks tvrdí, že budou AirPods 2 dostupné v různých barvách a dočkáme se jich někdy na podzim – dost pravděpodobně s novými iPhony. První verzi zařízení v tu dobu budou již tři roky, takže je skutečně nejvyšší čas na upgrade.

Podle zpráv v iPhoneHellas pak mají přijít AirPower a AirPods 2 najednou. Konkrétně také v březnu. Dokonce dali přesný termín, kterým je 22. březen. Je vcelku jasné, že se v březnu něco stane. Jak ty spolehlivé, tak ty méně spolehlivé zdroje ukazují tímto směrem. Podle těch věrohodnějších má Apple vypustit svou streamovací službu, o vydání konkrétních produktů od nich však nevíme.

Nemůžeme se již dočkat nové generace AirPods. Jestliže se vám pak nechce čekat a chcete si pořídit něco nového, můžete za 14 000 Kč koupit Caviar Edition sluchátek. Jak víte, jsou ruské firmy, které obalují iPhony do zlata. Obrázek výše pak ukazuje verzi obarvenou do černé a burgundské barvy, pro texty je pochopitelně použité zlato. Nejsou tak špatné…

Zdroje: iDownloadBlog 1, 2, The Verge

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.