imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Máme datum letošního WWDC, kde se představí iOS 13


Přestože nejde o oficiální pozvánku, událost podobné velikosti se nemohla skrývat příliš dlouho…

Redaktoři MacRumors dokázali zjistit datum výroční konference WWDC. Nemá smysl dále chodit kolem horké kaše, do kalendáře si červeně vyznačte čtyři dny mezi

3. a 7. červnem 2019.

Jako obvykle se událost odehraje v San José v McEnery Convention Center. WWDC tu bylo už v letech 2017 a 2018. Ani datum není nijak překvapující, jelikož od roku 2007 byly všechny konference vždy na začátku června.

Stojí však za to se podívat, co všechno dokázali lidé v MacRumors rozklíčovat o události, kterou odhalili měsíc před oficiálním oznámení. Když se podíváme na zamluvené červnové termíny v McEnry, vše je jasné. Jak se ukázalo, druhý týden v měsíci má pro sebe konference O’Reilly Velocity, čtvrtý týden je tam pak Sensors Expo’s. Žádná z těchto událostí nepatří Applu.

Zůstávají tak první a třetí týden. Nesmí se zapomínat ani na WWDC Bash (což je vlastně zahraní akce) v Discovery Meadow. Park musí být zamluvený také, takže prošli všechny události města a našel se zajímavý detail:

6. června | Discovery Meadow Park | Team San José | www.apple.com

Přestože Apple zkoušel zakrýt stopy, je jasné, že se událost odehraje v tomto týdnu. Leda by vše záměrně změnili…

Zdroj: MacRumors

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.