imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Mapify – povinnost pro cestovatele


Zatímco jsme plánovali víkendovou dovolenou, narazili jsme v App Storu na aplikaci Mapify, jež nám pomohla s výběrem. Díky aplikaci totiž mohou jednotliví uživatelé sdílet své cesty a zkušenosti. Navíc je aplikace zdarma.

App Store je plný aplikací, které vám při cestování pomohou – offline mapy, vyhledávače akcí a dokonce i mapa veřejných záchodků, kde můžete hodnotit jejich kvalitu. Mapify se snaží pomoci s nejdůležitější otázkou vůbec: „Kam se vydat?“

Myslíme tím tam, kde jste ještě dosud nebyli. Už jste navštívili Vídeň a Budapešť, užili si chorvatské pláže, ale stále toho ohromná spousta chybí. Právě v tu chvíli přichází na řadu Mapify. Aplikace pro cestovatele, kteří milují jezdit na místa, jež objevili před několika okamžiky.

Bez přehánění je stojí za to prozkoumat. Co ale dál, když máte lokaci, zavřeli jste pusu po zhlédnutí krásných fotek, přečetli si recenze a komentáře? Prostě vyrazte! Před plánováním konkrétní trasy pro cestu a hledáním míst na přespání se podívejte do průvodce Mapify s tlačítkem Spot.

Aplikace je pro vás okamžitě připravena. Můžete zde rezervovat své letenky, pokoje přes Airbnb a dokonce zde naleznete i nabídky odpovídajícího oblečení či jiných potřebných věcí. Jde o relativně komplexní službu. Před samotným odjezdem si můžete zjistit úplně všechno potřebné.

Stahujte Mapify z App Storu (Univerzální – Zdarma)

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.