imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Mohl by nový iPad mini vypadat takto?


Fotky kolem nového iPadu mini nám naznačují, jakého zařízení bychom se brzy mohli dočkat…

Někdo během vánočních svátků pracoval opravdu poctivě, aby Timu Cookovi a týmu kolem něj co nejvíce ztížil případná překvapení nadcházející Keynote. Na Slashleaks se objevilo několik fotek, na kterých prý najdeme pouzdro pro novou generaci iPadu mini.

V Číně je výroba obalů a pouzder pro zařízení od Applu obrovský byznys, zástupci výrobců tak často investují nemalé prostředky do toho, aby jejich informace byly pravdivé. Není překvapením, že po vydání nového iPhonu jsme na čínských obchodech okamžitě našli odpovídající obaly. Je tedy vcelku reálná šance, že jsou i tyto fotky pravdivé, i když je zatím nedokážeme potvrdit.

Pokud půjde o správnou velikost, můžeme říct, že iPad mini bude vypadat dost jako model Pro. Má vertikální zarovnání kamery a blesku, mikrofon je uprostřed. Vzhledem k umístění děr pro tlačítka a další konektory můžeme odhadnout, že bude mít iPad čtyři reproduktory – na vrchní straně je stále prostor pro 3,5mm sluchátkový jack.

Fotky mimochodem potvrzují slova Ming-Chi Kua, který v říjnu oznámil, že se iPad mini dočká nástupce. Ohledně dalších specifikací očekáváme nejnovější procesor a energeticky nenáročný displej. Příchod se odhaduje na první kvartál roku 2019. Po třech letech čekání bychom další generaci iPadu mini opravdu rádi uvítali.

Zdroj: MacRumors

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.