imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Možná dorazí speciální slevy na předplatná


Vedle nových uživatelů by mohli vývojáři dávat slevy i pro současné a předchozí předplatitele.

Ohledně aplikací, které nabízejí jakoukoliv formu předplatného, koluje řada spekulací. Máme tu typy plateb, které Apple požaduje, vedle toho boj proti podvodům různého druhu, až po reakce Applu na tyto prohřešky. Nyní je čas na něco, co si uživatelé zamilují:

slevy předplatného.

Dnes už se čas od času velké slevy objeví, máme tu třeba Vánoce, Cyber Monday, Velikonoce a další. Řada lidí pak během těchto období posbírá všechny aplikace, které chtějí. Aplikace, které však fungují na principu předplatného, se slev často neúčastnily. Jedinou formou byla sleva pro nové zákazníky – současní ani bývalí předplatitelé naprázdno.

To Apple s příchodem iOS 12.2 změní, informoval o tom na stránkách pro vývojáře. V budoucnu budou moci vývojáři nabídnout slevu každému, slevy pak lze rozdělit až do deseti různých úrovní.

Podle nových regulací by vývojáři neměli dělat zlevněné předplatné pro všechny. Je tu také možnost A/B testování, kdy se na různé skupiny použijí jiné slevy. Díky tomu zjistí, která z cen je nejvýhodnější. Vývojáři také uvidí, kteří uživatelé předplatné zrušili a kdo by mohl být novou cílovkou.

Sledujte tak pozorně aplikace, jež nabízí předplatné. Brzy bude ještě sladší. Nezapomínejte ale na to, že slevy budou vždy jen na omezenou dobu.

Zdroj: TechCrunch

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.