imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Možná se dočkáme Smart Battery Case pro iPhone X a iPhone XS


Ano, možná opravdu dojde k vydání chytrého obalu na iPhone s přídavnou baterií.

Rok 2019 se blíží a trh s příslušenstvím je pro výrobce očividně čím dál zajímavější. Konec letošního roku je co do prodejů chytrých telefonů trochu pomalejší a nadešel tak čas připravit úžasnější doplňky za příznivé ceny.

Do této kategorie patří například AirPods, kterých prý podle Kua prodá v budoucnu Apple 100 milionů kusů. Této informaci se dá věřit, jelikož jde o skvělý produkt, který je módní, užitečný a dostupný. Lidé tedy raději utrácí své peníze za něco podobného, než aby každý rok nahrazovali svůj kvalitní chytrý telefon. A co je ještě lepší produkt? Nepochybně chytrý obal s přídavnou baterií.

Jde o úchvatný vynález, který chrání váš telefon od pádů a baterii od vybití, i když si na tomto poli vedou iPhone XS i iPhone XS Max více než dobře. Nicméně k chytrému obalu s baterií mámě několik výhrad. Zaprvé design. Kupodivu nic nenaznačovali tomu, že bude Apple tento koncept nadále vyvíjet. Poslední takový obal se pojil s iPhonem 7.

Nicméně nově vydaný watchOS 5.1.2 beta 2 opět nějaké informace přinesl. Apple Watch možná budou zobrazovat ikonu vyobrazující stav nabití obalu. Guilherme Rambo na základě ikony a dalších informací přišel na to, že specifikace odpovídají iPhonu XS a iPhonu XS Max, jsme tedy nesmírně zvědaví, kdy se Apple s novinkou oficiálně vytasí.

Zdroj: 9to5Mac

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.