imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Můžete vypnout Apple Pencil?


Apple Pencil je oficiálním příslušenstvím iPadu, které může fungovat celý den. Lze však stylus vypnout?

Pokud Apple Pencil máte, asi jste si všimli, že na sobě nemá žádná tlačítka. Stylus připojíte k iPadu pomocí Lightning konektoru, čímž obě zařízení spárujete. Tento krok Pencil zapne a připraví ji k okamžitému použití. Pokud pak stylus delší dobu nepoužijete, přejde do úsporného režimu.

Jelikož máte zařízení propojená skrz Bluetooth, i v případě úsporného režimu se Pencil stále (i když velice pomalu) vybíjí. Jestliže však stylus dáte mimo Bluetooth připojení, vypne se vybíjení úplně. Apple Pencil tedy nemůžete úplně vypnout, energii však ušetříte právě odpojením. Něčeho podobného však uživatel využije jen ve výjimečných případech, jelikož už po několika minutách nabíjení získáte hodiny používání.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!