imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Na Apple TV se Spotify jen tak neobjeví


Uživatelé nejnovější Apple TV 4.generace si v posledních měsících žádají o oficiální podporu aplikace Spotify. Ta se ale podle posledních informacích na nejnovější jablečné televizi neobjeví. Alespoň ne v dohledné době. 

Aktuálně je ze streamovacích hudebních aplikací pro Apple TV dostupná pouze Apple Music. To je logické, protože služba je pod křídly Applu a ten nechce pouštět konkurenci tam, kde zatím nemusí být. To, že Spotify prozatím nebude na Apple TV 4. generece potvrdil také samotný šéf Spotify, Samuel Erdtman v jedné diskusi, kde si uživatelé žádali oficiální SDK.

apple-music-vs-spotify_thumb800

Prohlášení ředitele projektu, ve kterém zmiňuje právě dostupnost Spotify na Apple TV zní takto:

Podpora Apple TV, potažmo celého tvOS, byla posunuta na seznamu priorit výrazně dolů. Proto, prosím, aplikaci rozhodně v nejbližší době neočekávejte. Omlouváme se.

Z toho tedy můžeme soudit, že aktuálně se aplikace Spotify nedočkáme. Na druhou stranu je jen otázka času, než se aplikace na Apple TV objeví. To ale asi pár měsíců či let potrvá.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!