imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Na cestě jsou čtyři super Animoji


Do bety iOS 12.2 přidal Apple čtyři nové Animoji, od teď tak můžeme používat více virtuálních postav. Vítáme žirafu, žraloka, sovu a divočáka.

V Applu berou projekt s Animoji vážně, na první pohled (i na ty další) vše vypadá dost hloupě, ale v reálu si s postavičkami dokážete dost vyhrát. V současnosti najdeme v nabídce 20 postaviček, s příchodem iOS 12.2 se seznam rozroste o čtyři další kousky.

Dámy a pánové, uvítejte prosím…

Sovu reprezentovanou mým kolegou Patem:

Žraloka reprezentovaného překladatelkou Petrou:

Žirafu reprezentovanou další překladatelkou Elenou:

A divočáka, kterého jsem ztvárnil já:

Nové postavy dorazily s druhou betou iOS 12.2, která je již dostupná veřejně – sami si tak novinku můžete osahat. Jinak si počkáte někdy do března. V nové verzi iOS však nejsou pouze Animoji, ale další zajímavosti, na které se můžeme s příchodem jara těšit…

Která z nových postaviček se vám líbí nejvíc?

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!