imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

iphone se 2

Na iPhone SE 2 můžeme zapomenout


Alespoň to tvrdí výrobce obalů na základě informací dodavatele a už začal výrobou obalů pro chystané novinky.

Olixar je jedním z nejoblíbenějších výrobců obalů na světě. Díky tomu má k dispozici důvěryhodné informace o nadcházejících zařízeních. Svou důvěryhodnost potvrdili jak u telefonů iPhone, tak ostatních výrobců, následujícímu tvrzení se tedy dá bohužel věřit:

iPhone SE 2 nebude.

I kdyby Apple v minulosti o podobném zařízení uvažoval, rozhodl se, že menší zařízení nahradí modely s většími displeji. Následovník iPhonu X by měl mít 5,8 palců, levnější model 6,1 palců a iPhone X Plus 6,5 palců.

iphone 2018

Nejmenší telefon, který Apple letos představí, tak bude mít pravděpodobně 5,8 palců. Olixar si je těmito informacemi natolik jistý, že už začal vyrábět obaly právě pro zařízení těchto velikostí.

Nás osobně by nepřekvapilo, kdyby měl Olixar pravdu a na podzim jsme se dočkali pouze telefonů větších velikostí. Apple přeci jen ty stejné fyzické specifikace již používá.

Zdroj: Forbes

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.