imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Nabíječka AirPower se objevila v oficiálním popisku


Jen na moment. Někdo zapomněl odstranit větu z marketingových materiálů Applu, z nichž můžeme vyčíst, že je Apple s produktem zpožděn i proti svým vlastním předpokladům.

Nejnovější verze Smart Battery Case je oficiální kryt pro nové iPhony. Dočkali jsme se ho tento týden, v App Storu se pak objevil nový příspěvek s popisem. Nicméně se sem dostala chybka, které si zprvu nikdo z Applu nevšiml.

Ono by ostatně nešlo o chybu, pokud by Apple držel vlastní termíny. Objevila se zde totiž následující věta: „Smart Battery Case je kompatibilní s bezdrátovou nabíjecí podložkou AirPower a dalšími nabíječkami s certifikátem QI.“ Prostě se nám tak do popisku dostala nabíječka AirPower, na níž čekáme již více než rok.

Navíc se tato věta objevila pouze na malajské verzi stránky – kolegové v dalších zemích byli pečlivější, případně se na Malajsii zapomnělo s připomínkami. To je ale nakonec jedno. Pečliví uživatelé si toho okamžitě všimli, Apple následně větu vyndal, ale už bylo pozdě.

Je tak vidět, že Apple skutečně očekával, že AirPower vydá ještě před příchodem nového krytu s baterkou. Jak ale dobře víme, to se mu nepodařilo.

Brzy všechny spekulace skončí, podle aktuálních informací je již nabíječka v sériové výrobě a na pulty obchodů se dostane velmi brzy. Skutečně nás zajímá, jestli se Apple k větě o AirPower nějak vyjádří. Vsadili bychom si však, že se na další keynote dočkáme nějaké vtipné poznámky od Craiga Federighiho…

Zdroj: MacRumors

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!