imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Nahlédněte dovnitř zkušebních laboratoří Apple Watch


ABC News představilo exkluzivní behind-the-scenes video zkušebních laboratoří Apple, kde ukazuje, jak se desítky Apple Watch testují pro přesné využití technologií, které budou hodinky nabízet. Celým videm provázejí zaměstnanci Apple Jeff Williams a Jay Blahnik.

Zaměstnanci společnosti, ať už jde o inženýry, manažery nebo vývojáře se dobrovolně podíleli na testování nového zařízení přibližně dva roky, ale dosud o laboratořích nebyly nikde žádné zmínky. Aby byly otestovány všechny z funkcí obsažených v Apple Watch, jsou dobrovolníci vystaveni různým cvikům jako je běh, veslování či jóga.

Tyto laboratoře dokonce nabízejí speciální klimatické komory, které umožňují Applu simulovat různá prostředí, chladné či teplé, aniž by fyzicky museli opustit jedno místo. Avšak Apple dělá i to. Vyhledávají nejextrémnější podmínky na Zemi, aby hodinky vystavili změnám a věděli, jak vychytat případné problémy.

Dr. Michael McConnell, profesor kadriovaskulární medicíny na Stanfordu, v rozhovoru pro ABC News řekl, že Apple Watch mají velký potenciál a mohou drasticky změnit oblasti kardiovaskulárních technologií. Poukazuje na snadné používání produktu, který dokáže změřit různé hodnoty díky novým službám – ReasearchKit a HealthKit, což významně pomáhá při některých průzkumech.

Závěrem pak informace pro ty, kteří ještě nevědí: hodinky si můžete začít předobjednávat od 10. dubna, přičemž do prodeje budou oficiálně uvedeny o dva týdny později.

Už se těšíte?

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.