imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Naplánujte si svatbu nebo začněte podnikat na jediném zařízení


Apple představuje možnosti využití iPadu Pro v běžných životních situacích. Naplánujte si svatbu nebo výlet, natočte video nebo začněte podnikat. Na to všechno potřebujete jenom jedno zařízení. 

Mezi nejnovějšími videi od Applu nesmí chybět reklamy na iPad Pro. Tentokrát se vážně povedly: představují běžné životní situace a nápady, jak v nich iPad Pro nejlíp využít.

Naplánujte si svatbu

Pinterest je nepochybně nejoblíbenější platformou pro hledání inspirace ke svatebním přípravám. Mnohé budoucí nevěsty si rády prohlíží stovky fotek bílých šatů dokonce dávno předtím, než potkají toho pravého. Aplikace Procreate může být zpočátku pro běžné uživatele náročná, ale použít aplikaci pro projektový management Trello na plánování tak komplexního úkolu, jakým je svatba, je nepochybně skvělý nápad! Zrovna tak meditační aplikace Calm, která se může hodit, když jste již na pokraji nervového zhroucení.

Začněte podnikat

Mnoho lidí má spoustu skvělých nápadů, ale nechtějí je s někým sdílet, protože věří, že to bude zlatý důl. Nechme teď stranou, jak pošetilé je takové chování, a zaměřme se na iPad Pro: na svém tabletu uděláte vše od prvního brainstormingu až po získávání zákazníků. Uživatelům, kteří neumí kreslit a nemají zkušenosti s grafickým designem, bych sice nedoporučoval vytvořit si vlastní logo, pokud ale máte spoustu času objevovat aplikace zobrazené v tomto videu, můžete se do toho pustit.

Průvodce na cesty

V níže uvedeném videu Apple posbíral všechno, co se vám na iPadu Pro může hodit na cestách. Na rozdíl od ostatních videí zde Apple představuje nativní aplikace: plánujete v Poznámkách, kreslíte a vyhledáváte turistické atrakce v Mapách. To vše jsou běžné situace, stejně jako když si během dlouhého letu hrajete hry, malujete, čtete si nebo se koukáte na film, abyste se nenudili.

Vytvářejte videa a skládejte hudbu

O posledních dvou činnostech jenom pár slov. Cílovým publikem jsou tady začínající hudebníci a tvůrci videa. Pro ně mohou být nekonečné možnosti iPadu Pro na počátku jejich umělecké dráhy velmi užitečné.

A na závěr trochu dobré nálady: Life on iPad.

 

Které z výše zmíněných aplikací používáte?

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!