imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

smajlík

Našli jsme boží Apple Music funkci v Messengeru


Apple Music je novým domovem chatbota s umělou inteligencí. Nevíte, co máte poslouchat? Vyzkoušejte tohle!

Facebook přináší revoluci v přímé komunikaci mezi potencionálními zákazníky a společnostmi. Pokud jste nikdy o chatbotech neslyšeli, pak se jedná o algoritmy s umělou inteligencí, které pomáhají zákazníkům a umí odpovědět na ty nejběžnější a nejčastější dotazy a dovedou doporučit potřebné zboží.

apple music

Nedávno jsme zjistili, že má vlastního chatbota i Apple Music. Když už nás konverzace s botem moc nebavila, nabrala opravdu zajímavý směr.

Apple Music nabízí možnost doporučení hudby na základě různých informací, včetně aktuální nálady.

apple music

Když jsme si takhle s Apple Music botem chatovali v Messengeru, po odeslání smajlíka nám doporučil hudbu. Zprvu jsme nechápali, co se děje, poté jsme si ale uvědomili, že pomocí smajlíků lze naznačit vaši náladu a podle ní hudbu, kterou byste chtěli poslouchat. Tomu říkáme technologický vstup do roku 2018.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.