imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

airpods

Nastavte si na iPhonu vyvážení hlasitosti zvuku


Jednou z funkcí přístupnosti na iOS je možnost si nastavit rozdílnou hlasitost zvuku mezi levým a pravým kanálem iPhonu a iPadu. Pojďme se podívat jak na to.

Hned se nabízí otázka, kdo by chtěl měnit vyváženou hlasitost zvuku. Samozřejmě se jedná o možnost pro lidi, kteří slyší hůře na jedno ucho a tímto mohou upravit nastavení zvuku dle svých vlastních potřeb.

Navíc mohou této možnosti využít také nešťastníci, kteří omylem vyprali se svými kalhotami také své AirPods. Pokud nepřestanou fungovat úplně, může se stát, že bude jedno sluchátko hrát hůře. Touto možností tak lze obejít hardwarový problém jednoduchým softwarovým trikem.

vyvážení zvuku iphone

Pod Settings > General naleznete menu Accessibility. Sjeďte dolů na sekci „Hearing“, kde můžete upravit vyvážení hlasitosti zvuku. Berte ovšem na vědomí, že tímto nastavením ovlivníte veškeré zvuky v telefonu s AirPods i bez nich.

Bonus: stejnou možnost nabízí také Apple Watch. Naleznete ji v aplikaci Watch na svém iPhonu pod General > Accessibility.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.