imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Neexistuje lepší displej než ten v iPhonu XS


Zástupci DisplayMate udělali své obvyklé laboratorní testování a zjistili, že displeje v iPhonu XS a iPhonu XS Max jsou jednoduše nejlepší.

DisplayMate Technologies se specializují na zkoumání a hodnocení displejů pomocí laboratorních testů. Nejčerstvější testy se pochopitelně týkají nových iPhonů. Předmětem testování byl iPhone XS Max, nicméně drobnější iPhone XS má zcela totožný displej, jen s menší úhlopříčkou. Výsledky tak lze aplikovat na obě zařízení.

Závěr dlouhé a hůř srozumitelné zprávy se dá shrnout do několika slov:

V současnosti ve smartphonech neexistuje lepší displej, než který najdeme na iPhonu XS.

Na základě podrobného laboratorního testování iPhonu XS Max získává zařízení naši cenu DisplayMate Best Smartphone Display Award. Smartphone obdržel hodnocení A+, což je nejvyšší známka v historii. Zasloužil si jej díky lepší kvalitě displeje, než má kterýkoliv smartphone konkurence.

Podle Raymonda M. Soneira, prezidenta DisplayMate Technologies, má displej iPhonu XS Max lepší výsledky jak při použití maximálního jasu, tak po stránce věrnosti barev a řady dalších parametrů.

Podsvícení iPhonu XS vzrostlo pro sRGB a DCI-P3 gamuty z loňských 634 nitů na aktuálních 660 nitů. Displej navíc odráží jen 4,7 % světla zpátky, což je rovněž nejnižší naměřená hodnota u smartphonů. Díky této kombinaci snadno uvidíte obsah displeje i na přímém slunečním světle. Ale konec chválení iPhonu XS, celou zprávu si můžete sami přečíst zde.

Jistě máte výhodu, pokud podobné grafy dokážete rozklíčovat.

DisplayMate Technologies testují displeje aktuálních technologií již od roku 1991. Nejde tedy rozhodně o společnost, jež by byla jakkoliv ovlivněna či nakloněna Applu. Zejména tedy proto, že jsou všechny výsledky veřejné a každý si je může kdykoliv porovnat.

Zdroje: MacRumors a DisplayMate

Jestliže byste chtěli některé z testovaných zařízení získat mezi prvními lidmi u nás, doporučujeme se přihlásit k odběru novinek iSTYLE. Jakmile dorazí první zásoby, budete okamžitě informováni.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.