imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Nejvlivnější technologičtí influenceři roku 2017


Forbes sestavil žebříček nejdůležitějších influencerů technologického světa za rok 2017. Mnoho z nich jste již určitě někdy viděli, jde totiž mimo jiné o velké nadšence do Applu. Kolik z nich poznáte?

Marques Brownlee

Brownlee odstartoval svůj byznys ve svých 16 letech, brzy se stal jednou z nejoblíbenějších hvězd YouTube. Jeho nádherná profesionální videa hrají zásadní roli v tom, jak svět technologií podává, vždy se drží maximální možné objektivity. O Applu mluví hodně, testuje zařízení rychle po vydání a vždy je součástí exkluzivních eventů v Cupertinu. Jeho nejpopulárnější video je rozbalování iPhonu 7.

Justine Ezariková

Na YouTube byste měli někdy vidět alespoň jedno video z produkce Justine Ezarikové (resp. iJustine). Ano, malé „i“ na začátku její přezdívky značí, že jde o velkého milovníka produktů Applu. Zdržte se však vtípků o blondýnách. Ezariková se ve 12 sama naučila programovat v HTML, její první web se datuje do roku 1996. Později začala blogovat a její vášní se stal Apple, její kanál má v tuto chvíli přes 4 miliony odběratelů.

Jonathan Morrison

Další youtuber, který se stal známým skrze svá videa o produktech Apple, miluje i ostatní technologická témata. Naší oblíbenou sérií je jeho speciální série s vlastnoručně vyráběným pracovním prostorem. Jeho kanál má přes 2 miliony odběratelů. Rozhodně stojí za zhlédnutí, už jen proto, že se stal hlasem několika reklam Samsungu.

Lewis Hilsenteger

Tady bychom se vsadili, že jste alespoň jedno video někdy viděli. Hilsenteger je známý díky svému kanálů Unbox Therapy, kde otevírá a testuje z velké části i technologické gadgety. Jestliže nechápete, jak se někdo může stát populárním díky videím s unboxingem, rozhodně se na jeho kousky podívejte. Brzy pochopíte. Jeho hlas a neuvěřitelné hračky vám ukáží, proč u počítadla jeho odběratelů svítí více než 10 milionů.

Linus Sebastian

V roce 2007 si majitel malého dílny na prodej a opravdu počítačů všiml konkurence, která inzerovala své služby pomocí krátkých videí. Pomyslel si, že nejde o špatný nápad, okamžitě tak vytvořil speciální tým, jenž se věnoval právě tomuto. Sám Linus se však brzy stal hlavní hvězdou, v současnosti jde o jednoho z nejvlivnějších influencerů technologického světa. Jde o člověka, který má z našeho seznamu k Applu asi největší odstup, alespoň to z některých jeho videí vypadá. Čas od času odkazujeme jeho videa ve článcích, kdy popisujeme fungování různých technologií.

V časopise Forbes byli influenceři ze světa technologií a byznysu umístěni dohromady. My jsme pro vás tak vybrali ty, pro které jsou technologie hlavním tématem. Kompletní seznam však naleznete v původním článku.

Zdroj: Forbes

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.