imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Nenechte se zmást „únikem“ fotografií AirPods 2


Bavíme se o fotkách AirPods 2, které přinesl dlouhodobě velice spolehlivý Benjamin Geskin. Bohužel se ukázalo, že jde o podvrh…

Je úplně jisté, že AirPods 2 dorazí brzy. Podle povinné dokumentace pro příslušné orgány bychom se mohli dočkat už na konci listopadu nebo na začátku prosince. Jde o produkt, na který se těší celá řada fanoušků.

Bylo by tak zcela normální, pokud by se v tuto chvíli objevovaly uniklé fotky, jež by rozvířily vody internetu.

Tak co se tedy stalo? Benjamin Geskin na svém Twitteru sdílel fotku AirPods 2 a zpravodajské weby začaly šílet.

Nejde o fotku, kterou Geskin sdílel. Vzhledem k tomu, že ji ze svého účtu smazal, používáme pro ilustraci tuto.

S tím by nebyl žádný problém, pokud by se neukázalo, že jde o stoprocentní podvrh a že na fotkách nevidíme AirPods 2. První podezření přišlo, když si lidi všimli rozmazané fotky, což je typická charakteristika podvrhů. Mnohem průkaznější je každopádně fakt, že na balení údajných AirPods 2 bylo modelové číslo označující původní generaci AirPods.

No, občas se něco takového stane. Geskin pochopitelně ihned po zjištění stáhl svůj příspěvek z Twitteru.

Zdroj: Cult of Mac

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.