imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Netflix představuje nové uživatelské prostředí


Oblíbená streamovací služba se snaží dále upevňovat svou pozici na trhu. Pro teď máme zatím jen sliby, které však reflektují velice žádané možnosti. Navíc se nyní ještě více hodí Apple TV.

nejnovějším příspěvku na blogu Netflixu můžeme číst slibné řádky o tom, jak pomocí nového uživatelského prostředí přijde i lepší zážitek při sledování na TV. Na nové rozhraní se můžeme dívat jen skrze přidaný GIF, ale design dle všeho bude jednodušší, intuitivnější, ulehčí hledání jednotlivých titulů, snadněji budete sledovat nárůst nového obsahu a všechno bude prostě super! Ať už slibům věříte, či nikoliv, sami si můžete udělat obrázek níže:

Dobrou otázkou je, kdy se nové rozhraní dočká oficiálního vydání. Netflix uvedl relativně široký rozptyl, jelikož zde stojí „v následujících měsících“. Snad to ale nebude tak dlouho, když už se rozhodli celou novinku oficiálně zveřejnit.

GIF má velikost celých 41 MB a vypovídá tedy o všem. Otevírejte jen na vlastní nebezpečí.

Víte mimochodem, jak se vám mohou úžasné algoritmy Netflixu dostat do mozku?

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.