imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

iphone 7s

No to se podívejme, do záře reflektorů se dostává iPhone 7s


Berte to naprosto doslova. Díky Sonny Dicksonovi se můžeme podívat na nádherné fotografie makety iPhonu 7s. S humbukem kolem iPhonu 8 jsme málem zapomněli, že na podzim budou představeny další dva nové modely. Podívejme se tedy, jak bude pravděpodobně vypadat iPhone 7s.

Jméno Sonny Dickson si z našich článků možná pamatujete. Jde o člověka, který nám ukázal, jak cestují přísně tajné prototypy iPhonů, a jako první naznačil design HomePodu, který se později ukázal jako velice přesný. Tentokrát se s námi podělil o maketu telefonu iPhone 7s Plus. Po posledních týdnech, kdy jsme slýchali jen a pouze o iPhonu 8, se jedná o příjemnou změnu.

iphone 7s

Makety většinou vyrábí tvůrci příslušenství pro svou vlastní potřebu, aby podle nich mohli vytvářet patřičné obaly, ochranná sklíčka a další příslušenství, ještě před uvedením samotného telefonu. Kvalita takových maket může být značně rozličná a zakládají se zejména na dohadech a uniklých informací.

Na těchto fotografiích pak můžete vidět maketu iPhonu 7s Plus. Design se náramně podobá tomu z posledních let s výjimkou skleněných zad. Z přiložených fotografií lze vidět, že u nových modelů nebude třeba používat proužky pro anténu, jelikož sklo neblokuje signál. Kromě skla se dostalo na lesklé kovové hrany, které se někomu líbit mohou, někomu nemusí. Dvojitý fotoaparát zůstal v tomto případě v horizontální poloze.

iphone 7s

O dvou dalších telefonech přicházejících společně s iPhonem 8, iPhonu 7s a jeho větším bratru iPhonu 7s Plus, jsme neslyšeli pěkně dlouho. Ming-Chi Kuo předpovídal jejich příchod již loni a není důvod mu nevěřit. Září bude samozřejmě o iPhonu 8 a všech jeho nových funkcích a designu, série 7s je ale stejně tak důležitá.

Oproti iPhonu 8 o nich nevíme takřka nic. Pokud chce tedy Apple něčím překvapit, může toho docílit pouze těmito dvěma modely. Na druhou stranu známe alespoň přibližné ceny. Podle všeho by měla série 7s stát jako klasický iPhone a cena iPhonu 8 by se měla dostat o něco výš. Tučná cenovka zajisté lidi od koupi iPhonu 8 příliš neodradí, stále se ale najde početná skupina uživatelů, kterým bude bohatě dostačovat iPhone 7s.

iphone 7s

Zdroj: 9to5mac

Pokud vás zajímají informace o iPhonu 8, spoustu jich naleznete v tomto adresáři. Apple navíc prozradil důležité detaily v softwaru HomePod.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.