imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Nové informace o HomePodu


Firmware HomePodu nám v minulosti prozradil hromadu tajemství, nyní se opět dostává ke slovu. Tentokrát však povídá o sobě. Guilherme Rambo bleskurychle posbíral všechny nové informace, které se objevily.

Nemůžeme se dočkat vydání HomePodu, jenž byl představen letos v červnu. Informace o novém zařízení od Applu se v posledních měsících pomalu dostávají na veřejnost. Víme, jak bude fungovat párování nebo jak se bude chytrý reproduktor kalibrovat podle toho, kde a jak stojí.

Rambo, který zjistil řadu zajímavostí o iPhonu X (jenž jsme tehdy označovali ještě jako iPhone 8), teď přišel s novým seznamem:

  • Skrz Apple Music bude možné změnit nativní zvuk budíku na jakýkoliv jiný zvuk.
  • Zařízení půjde snadno aktualizovat skrze aplikaci Home (jestliže budete mít více HomePodů).
  • V nastavení se dá omezit, kolik lidí se k reproduktoru může připojit.
  • Můžete si vybrat, zda chcete, aby hudba přehrávaná skrz HomePod spadala do vašeho seznamu (čímž pádem rozhodnete o tom, zda bude ovlivňovat doporučování skladeb).

Zjistil také, že nebude složité spárovat HomePody i jako stereo reproduktory. Snadno to provedete skrze vyskakovací okno v telefonu.

Siri bude připravena na příkazy hned od momentu, kdy zařízení poprvé zapnete. Okamžitě pak bude vaše přání plnit, vše doplní nový zvukový efekt.

SiriKit, který již byl také představen, umožní přenesení příkazů na libovolný iPhone či iPad připojený k HomePodu.

Zdroj: iDB

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.