imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

mac mini

Nové informace o iPadu, Macu a Apple Watch


Ming Chi-Kuo přináší další hromadu nových informací. Pojďme se podívat, co analytik TF International Securities očekává.

Důvěryhodných předpovědí není nikdy dost. Obzvláště pak o Apple Watch a Macu Mini.

Přesně o těchto produktech se zmiňuje Kuo ve své nové zprávě. A samozřejmě nemůže vynechat ani iPhone.

  • Kuo nadále předpovídá příchod tří nových iPhonů ve velikostech 5,8”, 6,1” a 6.5”. Verze 6,1” by měla být levnější variantou dvou zbývajících.
  • Aktualizovaný iPad Pro s Face ID ve velikostech 12,9” a 11”.
  • Modernizovaný MacBook, MacBook Pro a Mac mini.
  • Modernizovaný iMac s výrazným navýšením výkonu.
  • Nový levný notebook, který by se nemusel jmenovat MacBook Air.
  • Apple Watch s displeji 1,57” a 1,78”.

O nových iPhonech jsme již psali a věříme, že příchod bezrámečkového iPadu s Face ID je čím dál pravděpodobnější. Nicméně jsme se toho moc nedoslechli o zapomenutém Macu mini a budoucnost nemá jasnou ani MacBook Air, který byl pohřben při představení MacBooku Pro. Sice se mu nedaří zle, ale modernizaci by si určitě zasloužil.

apple watch

Apple Watch se nedočkaly žádné změny designu od představení v roce 2015. Dostáváme se do doby bezrámečkových zařízení, tudíž se dá očekávat, že tato kůra potká i chytré hodinky Applu. Navýšit velikost displeje aktuálních 1,32” a 1,5” lze při zachování designu pouze zmenšením rámečků.

Nicméně i Kuo se může občas mýlit a ani jeho informace nelze brát se 100% jistotou. Pokud bychom so ale mohli v záři odškrtnout všechny zmíněné body, rozhodně bychom se na Apple nezlobili.

Zdroj: 9to5Mac

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.