imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

kniha

Nové reklamy na iMac Pro a videa ze zákulisí


Apple si najal profesionální umělce a filmové studio, aby společně vytvořili něco vzrušujícího, co předvede schopnosti iMacu Pro. Výsledkem je šest skvělých filmečků a videa ze zákulisí natáčení.

O iMacu Pro jsme vám toho řekli mnoho. Jednalo se o nejvíce vzrušující oznámení loňského WWDC a všichni jsme věděli, že bude nesmírně drahý a většina z nás by ani nebyla schopná využít všechny jeho možnosti. To ale nezabrání tomu, že ho díky specifikacím a nádherné barvě nebudete chtít mít doma.

Apple ovšem vytvořil opravdu povedenou kampaň, kvůli které budete po novém počítači toužit ještě víc. Řada známých umělců a filmových studií vytvořila sadu kraťasů s iMacem Pro v hlavní roli. Dokonce se dostalo i na trailer.

Mezi umělci se objevila taková jména jako Erin Sarofsky, tvůrce několika inter k filmům od Marvelu, Esteban Diácono, Luigi Honorat a Michelle Dougherty. Nechybí ani Buck a ManvsMachine. Každý má svůj vlastní přístup a atmosféru a kampaň je tak vskutku různorodá. Jaké dílo se vám líbí nejvíc? Nám to od ManvsMachine.

Níže naleznete všechna videa a záběry ze zákulisí.

Erin Sarofsky

Esteban Diacono

Luigi Honorat

Michelle Dougherty

Buck

ManvsMachine

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.