imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

iphone se koncept

Nový koncept iPhonu SE 2


Designér, který si nechá říkat Concept Creator, dostál svého jména a vytvořil nový koncept spojením iPhonu SE a iPhonu X. Bohužel se i přes existující poptávku jen těžko něčeho takového dočkáme.

Jen málokdy se tolik lidí shodne na jedné věci. Výjimkou budiž zájem o nový iPhone SE vylepšený o prvky iPhonu X. Vzhledem k tomu, jak dobrý model SE je, za jakou příznivou cenu se prodává a jak dobře vypadá, se zřejmě ani není čemu divit.

iphone se koncept

Jak jinak by vypadalo schůdné řešení než bezrámečkový OLED displej iPhonu X a tělo 5s? Tímto by byla zachována kompaktní velikost telefonu a zároveň by došlo ke značnému navýšení velikosti displeje. To dává větší smysl než zvěsti o iPhonu X Plus, který by dostal velikost dnešních modelů Plus a vzniklo by tak 6″ phablet monstrum.

Nicméně nezáleží na tom, jak moc se nám tento koncept zamlouvá, pravděpodobně nikdy nevznikne. iPhone SE je momentálně určen pro dvě cílové skupiny: 1) pro ty, kteří chtějí jednoduchý a čistý design s kompaktní velikostí; 2) pro ty, kteří chtějí relativně levný iPhone. Kdyby byl do novinky zahrnul OLED displej, pak by minimálně jedna z těchto dvou skupin utrpěla. I když totiž zvětšuje velikost displeje, levný rozhodně není.

V tuto chvíli nicméně záleží jen a pouze na Applu. Nám zbývá se podívat na video Concept Creatora a zapřemýšlet, co vše bychom s takovýmto telefonem dělali.

Zdroj: 9to5mac

 

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.