imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

hodnocení aplikací

Obtěžuje vás hodnocení u aplikací? Vypněte ho


Jen jedna věc je horší než reklamy v aplikaci: nechtěná vyskakovací okna. Dnes si ukážeme, jak se jich snadno a rychle zbavit.

Řekněme, že jste si stáhli nějakou hru, za kterou jste poctivě zaplatili. Jakoby nestačilo, že vám bude vývojář cpát nákupy v rámci aplikace přímo před obličej, ještě navíc vás bude nutit k jejímu ohodnocení a napsání srdcervoucí recenze. To by nebyl samozřejmě až takový problém, kdyby se ovšem vyskakovací okno neobjevilo po pěti minutách používání a navíc v tu nejméně vhodnou chvilku. Pokud se někomu aplikace opravdu líbí, zajisté se o svůj názor rád s ostatními podělí z vlastní vůle.

hodnocení aplikací

Pokud si tedy přejete tato vyskakovací okna vypnout, stačí učinit následující:

  1. otevřete Settings,
  2. sjeďte dolů na iTunes & App Store a otevřete,
  3. sjeďte na In-App Ratings & Reviews,
  4. vypněte přepínač.

Vypnutím tohoto nastavení se zbavíte nechtěných vyskakovacích oken. Nemůžeme ovšem zaručit, že si k vám vývojáři nenajdou s prosbou o ohodnocení jinou cestu.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.