imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Odstartujte novoroční aktivitu s Apple Watch


Rok 2018 už klepe na dveře a my se pomalu musíme loučit s vánoční atmosférou. Díky Applu a jeho chytrým hodinkám je teď mnohem jednoduší postavit se novým výzvám.

Čas od času přichází Apple s výzvami, pomocí nichž si můžete doplnit sbírku odznáčků. Bohužel je většina z výzev na Apple Watch jen pro americké uživatele, jelikož bychom třeba složitěji chápali skutečný význam akcí na Den veteránů.

1. ledna však všechny státy s georgiánským kalendářem slaví stejný den, po celém světě se tak na hodinkách od Applu rozsvítí nová výzva. Tentokrát tak pro plnění nemusíte měnit svou lokaci či něco podobného, každý z nás ji může dělat pěkně naplno a bez omezení.

Ale co přesně? Je to jednoduché. Stejně jako v roce 2017 si musíte v průběhu ledna musíte naplnit tři kruhy aktivity, a to 7 dní v řadě. Vedle získaného odznaku dostanete i nálepky pro iMessage. To už nějaká motivace je, ne?

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.