imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube
ipad pro koncept

Oku lahodící koncept iPadu Pro X


Pokud se opravdu dočkáme iPadu s Face ID a jen s malinkatými okraji, přejeme si, aby vypadal takto.

Včera Kuo potvrdil to, o čem se šušká a co potvrzuje i samotný zdrojový kód iOS 12, tedy příchod iPadu Pro s tenčími rámečky, Face ID a dalšími funkcemi z iPhonu X. iPad sice nepatří mezi ty úplně nejoblíbenější produkty Applu, následující obrázky by to ale mohly trochu změnit.

Zařízení je inspirováno momentálním 10,5” modelem s nejtenčími rámečky v prodeji. Koncept má při stejné velikosti šasi displej o 11,9”. Za návrhem stojí Álvaro Pabesio, který dříve snil o fúzi iOS a macOS. Ale konečně tedy ke zmíněným obrázkům:

ipad pro konceptipad pro konceptipad pro konceptipad pro koncept ipad pro koncept

 

Zdroj: 9to5Mac

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.