imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Oscara za nejlepší výkon získává iPad


Simon Pierro je známým kouzelníkem s iPadem. Možná na první přečtení není úplně zřejmé, co označení znamená, ale když se podíváte na několik jeho triků z udílení Oscarů, okamžitě pochopíte.

90. udílení Oscarů se v našem časovém pásmu odehrálo brzy ráno 5. března. Mnoho lidí drželo palce svým oblíbencům, vyhlašování si nenechaly utéci miliony diváků po celém světě. Podobná akce je pochopitelně velkou událostí, díky které světla reflektorů dostane i řada umělců.

Jeden z nejlepších výkonů přitom předvedl německý kouzelník s iPadem – Simon Pierro. Kombinuje klasická vystoupení z ulice spolu s technologiemi 21. století. Vzal iPad, chodil po ulicích a oslňoval publikum za pomoci neuvěřitelných triků. Někdy z iPadu vyndal malého Oscara, jindy třeba jednu ze svých bot…

Pierro pracuje s elektronikou dlouhá léta, jedno z jeho prvních videí využívalo triky pro iOS 5. Od té doby se stal velkým oblíbencem a živé vystoupení má až stokrát ročně. Označuje se za klasického kouzelníka s překvapením.

Jestliže děláte něco unikátního, dostane se vám pozornosti. Jestliže děláte něco unikátního s jedním z nejpopulárnějších zařízení dekády, je možné všechno.

Zdroj: Cult of Mac

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.